Ogłoszenia duszpasterskie 04.04.2021r.

6 kwietnia 2021

Czapielsk-Buszkowy, dn. 04.04.2021r.

1. NIEDZIELA  WIELKANOCNA  ZMARTWYCHWSTANIA  PAŃSKIEGO
  2.  Radosne „Alleluja” jest dzisiaj na naszych ustach i w naszych sercach. Niech radość wielkanocnego poranka dotrze do każdego ludzkiego serca. Niech będzie ona zadatkiem i zapowiedzią wiecznego świętowania ze Zmartwychwstałym.
    Składamy sobie dzisiaj życzenia. Do życzeń jakie składacie sobie, dołączam się także i ja – wasz duszpasterz. Przeżywając te święta jako ludzie wierzący pragniemy, aby wiara w to, że Jezus zmartwychwstał, że żyje i jest wśród nas, przeniknęła nasze wnętrza i była obecna w naszym codziennym życiu, w każdym jego wymiarze. Niech Chrystus Zmartwychwstały, który pokonał śmierć i uczynił nas prawdziwymi świadkami Miłości, obdarzy Was swoją  Miłością i Pokojem.
  3.  Jutro drugi dzień świąteczny — Wielkanocny  Poniedziałek. Msze św. sprawowane będą  według  porządku
  4. Dzisiaj  jest  trzeci  dzień  Nowenny  do  Miłosierdzia  Bożego;
  5.  Z  racji  oktawy  Wielkanocy  w  najbliższy  piątek  nie  obowiązuje
  6.  Przyszła  niedziela  –  04  –    II  Niedziela  Wielkanocna  jest  Niedzielą  Miłosierdzia  Bożego – patronalne  święto  Caritas – zbiórka  do  puszek.
  7.  Intencje  mszalne;  środa 7.04  18.oo- o  wolność  od  wszelkich  uzależnień o lęków;  piątek  9.04 g. 18.oo+Jerzy i  Urszula  Okrój;  niedziela  11.04.  g. 8.30 – int. wolna;  g.9.45- za  parafian;  g.11.oo+Andrzej, Krystyna i Ryszard  Nejman;

Ks. Andrzej  Wilczewski – proboszcz