Ogłoszenia Duszpasterskie 31.07.2022

31 lipca 2022

Czapielsk – Buszkowy 31.07.2022 r.

1. Dzisiaj jest XVIII Niedziela Zwykła w ciągu roku.
    2. Jutro – 1.08 – obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego – 78 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego – w naszych modlitwach pamiętajmy o bohaterskich powstańcach. Na naszych posesjach wywieśmy w tym dniu flagi narodowe.
    3. Miesiąc sierpień, jak co roku w sposób szczególny poświęcony jest propagowaniu trzeźwości w naszym społeczeństwie i w naszych rodzinach.
      Poniedziałek – 1.08 – Św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła
      czwartek – 4.08 – Św. Jana Marii Vianneya, prezbiter
      sobota – 6.08 – Święto Przemienienia Pańskiego
      niedziela 7.08
      g. 8.30+ Barbara Łakomiak;
      g. 10.oo – za parafian;
      g. 11.30 +Stanisław Kozak;
    6. Od poniedziałku 1 sierpnia do czwartku 4 sierpnia nie będzie wieczornych mszy św./nie ma intencji/ – przerwa urlopowa. Wieczorne msze św. odprawione będą w piątek 5.08- pierwszy piątek miesiąca i sobotę 6.08 –pierwsza sobota miesiąca o g 18.oo. Okazja do spowiedzi przed wieczorną Mszą św.
    7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
    8. Parafianom i wszystkim gościom wypoczywającym na terenie naszej parafii życzę , pięknej ,słonecznej pogody oraz wszelkich łask Bożych.