Ogłoszenia duszpasterskie 6.06.2021

Utworzone przez: Ksiądz Proboszcz

11 czerwca 2021

Czapielsk-Buszkowy  dn. 6.06.2021 r.

1. Dziś  X  Niedziela  Zwykła
  2. Jutro  msza  św. odprawiona  zostanie rano o g. 8.30
  3.  Przez  miesiąc czerwiec zapraszamy wszystkich  na nabożeństwo czerwcowe z litanią ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, aby poświęcić nasze rodziny Sercu Bożemu. W dni powszednie nabożeństwo będzie bezpośrednio po wieczornej Mszy Św. a w niedzielę  w  Buszkowie  o  g.9.30, w  Czapielsku  po  mszy  św. o g.11.oo.
  4. Składam  serdeczne  podziękowania  wszystkim, którzy  przyczynili  się  do  godnego  przygotowania Uroczystości  Bożego  Ciała.
  5. Dnia 12 czerwca (sobota) w naszym Kościele Parafialnym o godz. 10.00 trzecia grupa dzieci przystąpi do Sakramentu Eucharystii (odbędzie się I Komunia Św. 5 dzieci). Również w tym dniu, ale na mszy o godz. 18.00 odbędzie się uroczystość Rocznicy dzieci, które w zeszłym roku przystąpiły do Swojej I Komunii Św. Bardzo proszę o przybycie po mszy Św. o godz. 11.oo  do Kościoła  parafialnego w Czapielsku wszystkich zainteresowanych udziałem w tych uroczystościach Rodziców i dzieci. W tym tygodniu rozpoczną się również próby dzieci Komunijnych w następujących dniach: 6 czerwca (dzisiaj) po mszy o 11.oo  w Czapielsku  – 7, 8 i 10 czerwca (poniedziałek, wtorek i czwartek) na godz. 17:00 w Kościele w Czapielsku  – 11 czerwca (piątek) spowiedź i poświęcenie książeczek i różańców na godz. 17:30. Dla dzieci rocznicowych: oprócz dzisiejszego spotkania, proszę o przybycie dzieci we  środę i piątek na godz. 17:00.

Wtorek   –    8.06  –  Św. Jadwigi  Królowej

Piątek    –   11.06 –  Uroczystość  Najświętszego  Serca  Pana  Jezusa – 100   rocznica

poświęcenia  Polski  Najświętszemu  Sercu  Pana  Jezusa. – nie

obowiązuje  post.