Ogłoszenia Duszpasterskie 03.10.2021

3 października 2021

Czapielsk – Buszkowy 3.10.2021 r.

1. Dzisiaj jest XXVII Niedziela Zwykła w ciągu roku.
    2. Przeżywamy Październik – miesiąc Różańca św. Nabożeństwo różańcowe dla dorosłych , młodzieży i dzieci codziennie bezpośrednio po wieczornej Mszy św. a w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.3o. Serdecznie zapraszamy do udziału we wspólnej modlitwie różańcowej.
    3. W przyszłą niedzielę – 10 października br. będziemy przeżywali XXI Dzień Papieski pod hasłem: „ NIE LĘKAJCIE SIĘ ‘’. Jednym z punktów programu Dnia Papieskiego będzie zbiórka pieniędzy w parafiach i na ulicach, na cele programu stypendialnego Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Dzięki tej akcji wspieramy uzdolnioną młodzież, która z powodów materialnych nie może rozwijać swoich talentów i kontynuować nauki. W ten sposób budujemy Janowi Pawłowi II „Żywy pomnik”.
    4. W środę po wieczornej mszy św. i różańcu nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy.
    5. Czwartek 7 października jest pierwszym czwartkiem miesiąca.
    6. Do dzisiejszej niedzieli na naprawę okien w kościele została zebrana kwota 4812 zł. Wszystkim ofiarodawcom składam serdeczne podziękowanie –Bóg zapłać!!!
      Poniedziałek – 4.10 – Św. Franciszka z Asyżu
      Wtorek – 5.10 – wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
      czwartek – 7.10 – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
    8. Intencje Mszalne:
      poniedziałek 4.10 g.8.30 –za parafian;
      wtorek 5.10 g.18.oo – o wolność od wszelkich uzależnień i lęków;
      środa 6.10 g.18.oo +Edmund Wyżlic;
      czwartek 7.10 g.18.oo – Dziękczynno-błagalna w urodziny Jana i Patrycji oraz Franciszka z prośbą o wszelkie łaski i Boże błogosławieństwo;
      piątek 8.10 g.18.oo +Krzysztof i zmarli z rodzin: Rudzińskich i Dębskich;
      sobota 9.10 g.18.oo – W dniu urodzin Magdy i Ignacego – dziękczynna z prośbą o wszelkie łaski;
      niedziela 10.10/ Dzień Papieski/
      g. 8.30 – o zdrowie dla Dawida Grabińskiego;