Msze św.:

  • Msze Święte sprawowane w Naszym Kościele w Czapielsku w niedzielę i święta: 8:30, 11:30 – Msza dla dzieci
  • Msze Święte sprawowane w Kaplicy w Buszkowych:

 w niedzielę i święta: 10:00

  • Msze Święte w dni powszednie w Kościele w Czapielsk:
    Poniedziałek: 8:30,
    Środa, Piątek, Sobota: 18:00 
  • Msze Święte w dni powszednie w Kaplicy w Buszkowych:
    Wtorek, Czwartek: 18:00

 

Nabożeństwa okresowe:

Koronka do Miłosierdzia Bożego – w dni powszednie przed mszą św. (ok. 17.40) oraz w niedziele i święta po Mszy o godz. 8.30 (ok. 8.45) w Kościele Parafialnym w Czapielsku.

Roraty – w czasie Adwentu, w dni powszednie, podczas każdej wieczornej Mszy św.

Różaniec – przez cały październik – w dni powszednie po Mszy św., a w niedziele i święta przed Mszą św. o godzinie 10.00 w Kaplicy w Buszkowie i po Mszy św. o godzinie 11.30 w Kościele Parafialnym w Czapielsku.

Droga krzyżowa – przez cały okres Wielkiego Postu – w każdy piątek w Kaplicy w Buszkowie o godzinie 17.00 i po Mszy św. o godzinie 18.00 w Kościele Parafialnym w Czapielsku (ok. godz. 18.30).

Gorzkie żale – przez cały okres Wielkiego Postu – w niedziele i święta przed Mszą św. o godzinie 10.00 (ok. 9.45) w Kaplicy w Buszkowie i po Mszy św. o godzinie 11.30 w Kościele Parafialnym w Czapielsku.

Nabożeństwa Majowe i Czerwcowe – przez cały miesiąc maj i czerwiec w dni powszednie po Mszy św., a w niedziele i święta przed Mszą św. o godzinie 10.00 (ok. 9.45) w Kaplicy w Buszkowie i po Mszy św. o godzinie 11.30 w Kościele Parafialnym w Czapielsku.