Ogłoszenia Duszpasterskie 16.04.2023

16 kwietnia 2023

Czapielsk-Buszkowy 16.04.2023 r.

1. Dzisiaj jest II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego – święto patronalne Caritas. Dzisiejsza niedziela kończy czas Oktawy Wielkanocnej.
    2. W dzisiejszą Niedzielę Miłosierdzia Bożego o godzinie 15.oo w kościele parafialnym „Godzina Miłosierdzia”- wspólnie odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego. Dzisiaj można uzyskać odpust zupełny. Serdecznie zapraszam !!!
    3. Dzisiejsze ofiary złożone do puszki przeznaczone są na potrzeby Caritas. Bóg zapłać!!!
    4. Jutro w poniedziałek – 17.04 msza św. odprawiona zostanie rano o g. 8.3o.
    5. Serdeczne podziękowanie składam wszystkim, którzy przygotowali kościół na Święta Zmartwychwstania sprzątając, przygotowując dekorację ciemnicy i grobu Pańskiego.
    6. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
    7. Spotkanie organizacyjne Rodziców i dzieci, które w zeszłym roku przystąpiły do I Komunii odbędzie się w dniu 23 kwietnia (za dwa tygodnie) w niedzielę w Kościele Parafialnym w Czapielsku po Mszy Św. o godz. 11:30. Serdecznie zapraszam na spotkanie, na którym P. Dorota przedstawi szczegóły.
      pon. 17.04 g. 8.30 +Katarzyna i Jan Duży;
      wt. 18.04 g. 18.oo +Mariola Zamojska-Nowak;
      śr. 19.04 g. 18.oo – Dziękczynno-błagalna w 42 rocznicę ślubu Marii i Wiesława z prośbą o wszelkie łaski i błogosławieństwo Boże.;
      sob. 22.04 g. 18.oo +Ks. Janusz Rekowski i zm. rodzice.;
      Ndz. 23.04